Ostanimo povezani

Čeprav nas je pandemija začasno zaprla na svoje domove in med nami ni srečevanja, pa to ne pomeni, da je duhovno življenje v naših domovih zamrlo. Vsakdo poskuša na svoj način ohranjati povezanost tako z Bogom, kot tudi s celotno Cerkvijo. Verjamem, da je v vaših družinah, kot tudi pri posameznikih veliko zgodb, misli in sporočil, ki bi jih radi delili med seboj. Vsaka drobna misel, vsak svetli žarek veselja, nam daje upanje, da smo kot župnija med seboj povezani in kljub težkim tednom, vzdržujemo vse tisto, kar nam je bilo skozi besede naših duhovnikov, posajeno in tudi zasidrano v naša srca.

Živimo misijon tudi v tem času in si s pogumom med seboj podelimo misli, sporočila, morda kakšno sliko domačega blagoslova zelenja, barvanja pirhov, družinske molitve…

Vse, ki bi radi delili povezanost med nami, pošljite svoje prispevke, pa čeprav samo par besed na e naslov: katja.podobnik@gmail.com

Prispevki bodo objavljeni pod rubriko fotografije.

Želim vam, da bi kljub vsem omejitvam, v povezanosti z Nebeškim Očetom, začutili Jezusovo ljubezen do nas, da bi začutili, da mu ni vseeno kakšni ljudje smo, da še vedno trpi zaradi naših grehov, obenem pa nam ponuja svojo roko usmiljenja in nam kaže pot k našemu Očetu. Preživite Veliko noč v veselju s svojimi domačimi in naj Gospod blagoslovi vaša srca, da bodo odprta za soljudi in za Boga.

Katja Podobnik