Župnijske skupine

V župniji delujejo razne skupine, ki se vsaka po svoje prizadeva za osebno duhovno rast njenih članov, pa tudi za dobro vse župnijske skupnosti.

Župnijski pastoralni svet -  ustanovljen leta 1972, nazadnje izvoljen leta 2000.

Bratovcina živega ronega venca -  V župniji deluje že več kot 300 let (ustanovil jo je vikar Simon Vicentini) in je velika molitvena skupina.  Po 15 članov vsak dan moli po desetko ronega venca, tako, da vsak dan zmolijo vse tri dele. Taka skupina (vseh je okrog 40) se imenuje roža.

Frančikov svetni red - Tudi ta deluje že skoraj sto let in ga je ustanovil c.k.prelat msgr.Josip Kragelj.

Družba krščanskih žena -  Po prvi svetovni vojni jo je ustanovil c.k.msgr. Ivan Rojec. Tudi ta skupina veliko moli in skrbi, da se vsak teden daruje na Sveti Gori po ena sveta maša. Tudi v župniji skrbi za maše za razne namene.

5. Mešani pevski zbor šteje do 40 šlanov - Zaradi njihovega ubranega petja so polepšana nedeljska bogoslužja ob 10. uri v župnijski cerkvi.

Mladinska skupina se zbira vsak petek po večerni maši.

Ministranti

Župnijska Karitas